START | LOGIN | FORUM | STRONY MOBILNE | DOWNLOAD | SZUKAJ

Menu główne
strona główna
logowanie
redakcja
reklama
baza telefonów
chińskie podróbki
gotowe teksty sms
forum
mobiled_news
bramka sms
szukaj
artykuły
download
strony mobilne
słownik
kody serwisowe
operatorzy
sprawdź numer
zdjęcie simlocka
Download
Gry Java
Dzwonki
  mp3
  MID
  MMF
  AMR
Tapety
Aplikacje
3gp
Programy
Windows Mobile
Symbian
Menu usera
auto
logowanie
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 2
Nowe telefony
myPhone 8850TV feeling
myPhone 8920 MARKpro
Treecon V200
myPhone 9015 VERSEpro
Treecon i9
Palm Pre
Nokia E55
Samsung Impression
Samsung i8910 Omnia HD
Nokia N86 8MP

więcej...


Im więcej tym taniej, czyli Nowy Orange Go z taryfą malejącą
2007-06-21 18:22:28, odsłon:1591,  źródło:Orange
Od 22 czerwca 2007 Orange wprowadza nowatorską ofertę na kartę, w której ceny rozmów i wysyłania wiadomości tanieją proporcjonalnie do wartości doładowania. Dzięki zastosowaniu tej prostej zasady użytkownik może samodzielnie decydować o wyborze stawki za połączenia i SMS-y.
Nowe Orange Go to pierwsza na polskim rynku oferta na kartę, w której zastosowano taryfę malejącą. Zasada działania oferty jest analogią rozwiązań stosowanych w planach abonamentowych. Im większa kwota zobowiązania, tym niższe ceny połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Oczywistą różnicą jest jednak ceniona przez użytkowników swoboda wyboru, brak stałych zobowiązań abonamentowych i możliwość korzystania z telefonu przez kilka miesięcy po pojedynczym doładowaniu.

Oferta Nowe Orange Go jest prosta i łatwa do zrozumienia. Nie ma w niej elementów, które zwykle dezorientują klientów - tymczasowych promocji, dodatkowych opłat aktywacyjnych oraz skomplikowanych warunków towarzyszących. To, co najczęściej jest oferowane jako promocja na czas określony, w Nowym Orange Go jest standardem, z którego można korzystać bez ograniczeń. Nawet przy najniższej wartości doładowania ceny połączeń są bardzo atrakcyjne, a wraz ze zwiększaniem się nominałów doładowań osiągają najniższy poziom na rynku - 20 groszy za minutę połączenia do Orange i wszystkich sieci stacjonarnych oraz 1 grosz za SMS w Orange. Również ceny połączeń do innych sieci mobilnych w Nowym Orange Go należą do najniższych na rynku. Są one niezależne od wartości doładowań - użytkownik zawsze zapłaci za nie taką samą, atrakcyjną stawkę. Na użytkowników Nowego Orange Go czeka stała premia w wysokości 10 proc. wartości doładowania. Otrzyma ją każdy, kto dokona doładowania częściej niż co 25 dni.

Z nowej oferty mogą skorzystać nowi użytkownicy nabywający starter lub zestaw z telefonem oraz klienci korzystający ze starszych propozycji Orange na kartę. Będąc już użytkownikiem POP-a lub Orange Go można w każdej chwili przenieść się do Nowego Orange Go, wysyłając ze swojego telefonu SMS-a o treści NoweGo, na numer 1100. Pozostałe na koncie środki, w chwili przejścia do nowej oferty zostają przeniesione i pozwolą na korzystanie ze wszystkich usług. Przy przejściu do nowej oferty, do czasu kolejnego doładowania wszystkie połączenia, SMS-y i MMS-y będą rozliczane według stawek obowiązujących przy doładowaniu o wartości 5 złotych. Mimo zastosowania stawek odpowiadających najniższej wartości doładowania już od chwili przejścia do nowej oferty, użytkownik zyskuje tańsze niż w starej ofercie połączenia, SMS-y i MMS-y.

komentarz[0]
                 Gwar.pl    Wykop.pl    Digg.com    Linkr.pl
Linki
Okna i Drzwi Bochnia
Stupido.pl
Capu.pl
F1video.pl
Stomatolog Bochnia
Ankieta
Najlepsza platforma VOD Premium to?
HBO GO
Netflix
Amazon Prime Video
IPLA
CDA
Player
VOD Onet

[wyniki | ankiety]
Najczęściej czytane
Nokia N98
Najlepiej sprzeda...
Samsung F480 z fu...
Mobileking rusza ...
Ile sprzedawcy za...
Orange obniża cen...
Top 10 najlepiej ...
Nowe modele Sony-...
PLAY oficjalnie
Samsung D900 nagr...
Wyszukiwarka
TOP 10
Super Mario [52967]
Dziewczyny [25608]
Sex Game [24900]
Worms [22431]
Dziewczyny2 [22342]
Colin McRae Rally 2005 [21464]
Worms Forts [17127]
Skoki 2005 [15504]
Prince Of Persia 3 [14870]
Driver [14663]

darmowe gry java, dzwonki, tapety, telefony, gsm, programy java, polifoniczne, polifonia, siemens, nokia, baza telefonów

© 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by czarny