START | LOGIN | FORUM | STRONY MOBILNE | DOWNLOAD | SZUKAJ

Menu główne
strona główna
logowanie
redakcja
reklama
baza telefonów
chińskie podróbki
gotowe teksty sms
forum
mobiled_news
bramka sms
szukaj
artykuły
download
strony mobilne
słownik
kody serwisowe
operatorzy
sprawdź numer
zdjęcie simlocka
Download
Gry Java
Dzwonki
  mp3
  MID
  MMF
  AMR
Tapety
Aplikacje
3gp
Programy
Windows Mobile
Symbian
Menu usera
auto
logowanie
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 9
Nowe telefony
myPhone 8850TV feeling
myPhone 8920 MARKpro
Treecon V200
myPhone 9015 VERSEpro
Treecon i9
Palm Pre
Nokia E55
Samsung Impression
Samsung i8910 Omnia HD
Nokia N86 8MP

więcej...


MO-Call obniża koszty roamingu
2008-08-23 12:33:20, odsłon:1529,  źródło:inf. prasowa
Osoby wyjeżdżające tego lata na wakacje lub do pracy za granicę nie muszą już martwić się o rachunki telefoniczne za rozmowy wychodzące i przychodzące wykonywane w roamingu. Darmowa aplikacja MO-Call pozwala użytkownikom telefonów komórkowych na znaczne obniżenie kosztów roamingowych, nie tylko teraz, w okresie rozkwitu wakacyjnej turystyki, ale na zawsze.
Czasy, gdy operatorzy telekomunikacyjni pobierali za rozmowy wykonane w roamingu nadzwyczaj duże opłaty naprawdę należą już do przeszłości – komentuje Andrew Reid, dyrektor zarządzający Morodo, firmy dostarczającej usługę MO-Call. - Teraz możesz jechać za granicę na wakacje lub do pracy, dzwonić do domu tak często, jak tego potrzebujesz, a po powrocie nie musisz martwić się o wysokość rachunku za telefon – dodaje Reid.

MO-Call to inteligentne oprogramowanie, które ściągnięte na telefon komórkowy umożliwia nie tylko wykonywanie bardzo tanich rozmów międzynarodowych, w ramach usługi MO-Call Home, ale i zaoszczędzenie na roamingu, w ramach usługi MO-Call World.

Aby obniżyć koszty roamingowe użytkownik telefonu komórkowego powinien ściągnąć oprogramowanie MO-Call ze strony www.mo-call.pl , aktywować je, a następnie wybrać w aplikacji tryb MO-Call World. Potem należy już tylko wprowadzić zagraniczny numer, z którym chcemy się połączyć oraz lokalny numer stacjonarny lub komórkowy, z którym rozmowa ma zostać połączona. Aplikacja wyśle wówczas SMS-a do sieci Morodo, co umożliwi połączenie rozmowy. Rozmowa zostanie przeprowadzona między wybranymi numerami po znacznie niższych kosztach.

Należy pamiętać, by nie podawać numeru swojego telefonu komórkowego, jako tego, z którym rozmowa ma zostać połączona, ponieważ zostaniemy wówczas obciążeni kosztami normalnej rozmowy roamingowej – zauważa Andrew Reid.

W ramach trwającej właśnie promocji wszyscy nowi użytkownicy MO-Call otrzymują darmowy kredyt wartości 2.5 GBP, 3.5 Euro lub USD 5.00 na przetestowanie usługi. Kredyt ten może zostać wykorzystany również na zaoszczędzenie na kosztach roamingowych. Aby z niego skorzystać wystarczy zarejestrować się na www.mo-call.pl i skorzystać z usługi. MO-Call działa w ponad 200 krajach świata.

Stawki za rozmowy międzynarodowe wykonane w usłudze MO-Call Home lub MO-Call World można znaleźć na polskojęzycznej stronie www.mo-call.pl

komentarz[0]
                 Gwar.pl    Wykop.pl    Digg.com    Linkr.pl
Linki
Okna i Drzwi Bochnia
Stupido.pl
Capu.pl
F1video.pl
WapUP.pl
Ankieta
Najlepsza platforma VOD Premium to?
HBO GO
Netflix
Amazon Prime Video
IPLA
CDA
Player
VOD Onet

[wyniki | ankiety]
Najczęściej czytane
Nokia N98
Najlepiej sprzeda...
Samsung F480 z fu...
Mobileking rusza ...
Ile sprzedawcy za...
Orange obniża cen...
Top 10 najlepiej ...
Nowe modele Sony-...
Samsung D900 nagr...
PLAY oficjalnie
Wyszukiwarka
TOP 10
Super Mario [52967]
Dziewczyny [25608]
Sex Game [24900]
Worms [22431]
Dziewczyny2 [22342]
Colin McRae Rally 2005 [21464]
Worms Forts [17127]
Skoki 2005 [15504]
Prince Of Persia 3 [14870]
Driver [14663]

darmowe gry java, dzwonki, tapety, telefony, gsm, programy java, polifoniczne, polifonia, siemens, nokia, baza telefonów

© 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by czarny