START | LOGIN | FORUM | STRONY MOBILNE | DOWNLOAD | SZUKAJ

Menu główne
strona główna
logowanie
redakcja
reklama
baza telefonów
chińskie podróbki
gotowe teksty sms
forum
mobiled_news
bramka sms
szukaj
artykuły
download
strony mobilne
słownik
kody serwisowe
operatorzy
sprawdź numer
zdjęcie simlocka
Download
Gry Java
Dzwonki
  mp3
  MID
  MMF
  AMR
Tapety
Aplikacje
3gp
Programy
Windows Mobile
Symbian
Menu usera
auto
logowanie
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
Nowe telefony
myPhone 8850TV feeling
myPhone 8920 MARKpro
Treecon V200
myPhone 9015 VERSEpro
Treecon i9
Palm Pre
Nokia E55
Samsung Impression
Samsung i8910 Omnia HD
Nokia N86 8MP

więcej...


100 milionów pobrań z serwisu App Store
2008-09-18 16:40:47, odsłon:1397,  źródło:apple
Firma Apple ogłosiła, że użytkownicy urządzeń iPhone oraz iPod touch pobrali już ponad 100 milionów egzemplarzy programów z nowatorskiego serwisu App Store, który uruchomiony został 11 lipca 2008 r. W serwisie App Store jest teraz dostępnych ponad 3 000 programów, z tego 90 procent w cenie poniżej 10 USD i ponad 600 oferowanych bezpłatnie.
Programy mogą korzystać z dużego wyświetlacza iPhone’a, innowacyjnego interfejsu użytkownika Multi-Touch, szybkiej, przyspieszanej sprzętowo grafiki 3D, wbudowanego przyspieszeniomierza i technologii określania położenia. Otwiera to drogę do tworzenia programów mobilnych o niespotykanym dotąd poziomie zaawansowania.

„Unikatowe możliwości iPhone’a, łatwy w użyciu pakiet SDK oraz szansa na dotarcie do milionów użytkowników za pośrednictwem App Store — to właśnie sprawiło, że bez wahania zdecydowaliśmy się wejść na tę platformę”, powiedział John Pollard, Dyrektor Generalny firmy Jott. „Na dziś liczbę pobrań oprogramowania Jott for iPhone liczymy już w setkach tysięcy, a to oznacza dla naszej firmy znaczący sukces komercyjny”.

„Ponieważ pracowałem już na etacie, grę Trisim pisałem w wolnym czasie, korzystając z pakietu iPhone SDK. Szczerze mówiąc, absolutnie nie spodziewałem się tak dobrych rezultatów”, powiedział Steve Demeter, założyciel Demiforce. „Sprzedaż na poziomie 27 000 pobrań w pierwszych trzech tygodniach oznacza, że mam obecnie nowy, całkiem spory strumień dochodów oraz szereg możliwości zawodowych, których nie miałem jeszcze kilka miesięcy temu”.

„Jako 18-letni uczestnik programu iPhone Developer Program zdobyłem stypendium naukowe Apple WWDC i wykorzystałem tę okazję, by w lecie dokończyć mój program”, powiedział Bryan Henry, autor Equivalence. „Było to bardzo ciekawe doświadczenie i z pewnością najbardziej opłacalna praca wakacyjna, jaką udało mi się zdobyć — w pierwszym miesiącu sprzedaży przez App Store zarobiłem ponad 8000 USD”.

„Liczba rejestracji nowych klientów za pośrednictwem AppStore przekracza o 300 procent łączną liczbę rejestracji we wszystkich pozostałych kanałach”, powiedział Chris MacAskill, współzałożyciel SmugMug. „W naszym programie dla iPhone'a mogliśmy zastosować rozwiązania, o których nie śniłoby nam się na innych platformach mobilnych. Mogę stwierdzić, że to rewolucja zarówno dla nas, jak i dla użytkowników telefonów iPhone oraz iPodów touch”.

iPhone łączy się z serwisem App Store za pośrednictwem sieci komórkowej lub Wi-Fi, a zatem użytkownicy mogą bezprzewodowo pobierać programy bezpośrednio na telefon iPhone lub iPoda touch i od razu z nich korzystać. Programy są albo bezpłatne, albo płatne z konta użytkownika w iTunes, zaś App Store powiadamia użytkownika, gdy pojawiają się uaktualnienia posiadanych przez niego programów. Dostęp do App Store jest także możliwy za pomocą programu iTunes (www.itunes.com) działającego na komputerze Mac lub PC, który synchronizuje programy z telefonem iPhone lub z iPodem touch za pośrednictwem kabla USB.

komentarz[0]
                 Gwar.pl    Wykop.pl    Digg.com    Linkr.pl
Linki
Okna i Drzwi Bochnia
Stupido.pl
Capu.pl
F1video.pl
Stomatolog Bochnia
Ankieta
Najlepsza platforma VOD Premium to?
HBO GO
Netflix
Amazon Prime Video
IPLA
CDA
Player
VOD Onet

[wyniki | ankiety]
Najczęściej czytane
Nokia N98
Najlepiej sprzeda...
Samsung F480 z fu...
Mobileking rusza ...
Ile sprzedawcy za...
Orange obniża cen...
Top 10 najlepiej ...
Nowe modele Sony-...
Samsung D900 nagr...
PLAY oficjalnie
Wyszukiwarka
TOP 10
Super Mario [52967]
Dziewczyny [25608]
Sex Game [24900]
Worms [22431]
Dziewczyny2 [22342]
Colin McRae Rally 2005 [21464]
Worms Forts [17127]
Skoki 2005 [15504]
Prince Of Persia 3 [14870]
Driver [14663]

darmowe gry java, dzwonki, tapety, telefony, gsm, programy java, polifoniczne, polifonia, siemens, nokia, baza telefonów

© 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
powered by czarny