mobiled.pl

:: Nowy smartfon LG G4 wkracza na rynek
Wiadomość dodana przez: admin (2015-04-30 00:25:29)

LG zaprezentował zaawansowany smartfon G4. Projektując kolejny flagowy model, LG koncentrowała się na potrzebach konsumentów, przydatnych funkcjonalnościach, wygodzie użytkowania, eleganckim wzornictwie oraz obrazie wysokiej jakości.

LG położyło szczególny nacisk na dobór materiałów, z których jest wykonany najnowszy flagowiec. Model LG G4 będzie dostępny w wersji z tylną obudową pokrytą prawdziwą skórą licową w sześciu różnych kolorach. Skóra ta została poddana garbowaniu roślinnemu, czyli procesowi o wielowiekowej tradycji, który wymaga dużych umiejętności rzemieślniczych. Kolory skóry zastosowanej na tylnej obudowie G4 wyróżniają się naturalnym wyglądem i bogactwem ciepłych barw, które z upływem czasu delikatnie zmieniają swój odcień. Smartfon G4 będzie także dostępny z inną wersją materiału tylnej obudowy w kolorze białym ceramicznym - zdobionym przestrzennym wzorem; szarym - tytanowym oraz połyskującym złotym.

Nowy wygląd LG G4 zrywa z jednorodnie płaskim, w pełni metalowym wykończeniem, które stało się standardem w branży. Wyróżnikiem nowego flagowca jest zakrzywiony profil, dodatkowo podkreślony przez wyświetlacz. Koncepcja Slim Arc nie jest jednak wyłącznie dla ozdoby - pozwala na wygodniejsze i pewniejsze utrzymanie smartfona w dłoni, a w przypadku uderzenia wyświetlaczem o podłoże, zapewnia o 20 proc. większą trwałość niż w smartfonach o płaskich ekranach.


adres tej wiadomości: mobiled.pl/news.php?id=7384