UWAGA!!!

 

1. Jeżeli jesteś związany w jaki kolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiej kolwiek innej grupy spełniającej tę funkcję, a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup NIE MOŻESZ wejść na tą stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz ich przeglądać. Jeśli wejdziesz na tą stronę złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Acy podpisany w 1995) co będzie oznaczało że NIE MOŻESZ rościć praw do odłączenia naszych ISP(s) ani do ukarania żadnych osób lub firm (darmowych oraz płatnych serwerów), na których przetrzymujemy swoje pliki, nie możesz także sądownie ściągać żadnej osoby związanej z tą stroną włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy tą stronę internetową odwiedzają.

 

2. Wszystkie komponenty umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki, które mają was zachęcić do zakupienia pełnych wersji. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów znajdujących się na

stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność!

 

3. Zamieszczone na tej stronie pliki są  własnością osób trzecich (zarówno jak i serwery na których się znajdują). Ten serwis gromadzi pliki ogólno dostępnych w Internecie. Pliki pobierane są w celach testowych (lub informacyjnych).

Oglądając stronę oświadczasz, że przeczytałeś powyższą informację i zgadzasz się z nią.

Jeżeli akceptujesz powyższe warunki możesz wejść dalej do serwisu. Jeżeli nie akceptujesz warunków natychmiast opuść tą stronę.