Nowe modele Sony-Ericssona

Sony-Ericsson na spotkaniu prasowym w Berlinie przedstawił nowe modele

telefonów. Jednym z nich jest K850i, długo oczekiwany następca popularnych K790/K800. K850i wyposażony jest w 5-megapikselowy aparat cyfrowy z lampą błyskowa

i autofokusem.

Telefon jest jednym z pierwszych produktów Sony-Ericssona z bezprzewodową obsługą 3G poprzez HSDPA. Posiada wystarczającą prędkość do

wysyłania do internetu zdjęć w pełnej rozdzielczości. Umożliwia również prowadzenie wideo-rozmów dzięki wbudowanej kamerze.



Według przedstawicieli Sony-Ericssona, K850 reprezentuje nowe podejście w przechowywaniu plików. Po raz pierwszy, firma wbudowała złącze zarówno na

karty pamięci Sony w formacie Memory Stick Micro (karta o pojemności 512MB jest dołączona), jak i standardowym w większości telefonów formacie microSD.

więcej informacji tutaj

Dodaj komentarz